فایل های مجموعه : تألیفات

جدید
حیوانات سخن می گویند
مطابق آموزه های اسلامی تمامی موجودات روی زمین دائم در حال تسبیح خداوند هستند. در بسیاری از روایات ائمه علیهم السلام خود را آگاه به زبان پرندگان دانسته و آن را از جانب خداوند معرفی نموده اند.
قیمت : 1000 تومان
نوع فایل : zip
کتاب گناه کبیره
ما در تمام کتابها به بررسی مشکلات می پردازیم، اگر به مبارزه با مشکل برخیزیم موفق خواهیم شد و گرنه هر نوع مشکلی ما .» بنده آنی که در بند آنی « : را در بند خود می کند و می کشد مانند شعری که می گویند لذا بر آن شدیم که یک مشکل بزرگ جامعه و حوانان را با یاری خداوند متعال و حضرت ختمی مرتبط محمد مصطفی )صلی الله علیه و آله و سلم( و کمک چهارده معصوم )علیه السلام( حل و فصل کنیم. انشاءالله... در انسان غریزه گرسنگی و تشنگی و خواب و غریزه جنسی وجود دارد و اینها چیزی نیست که خواسته باشیم بی توجه باشیم و از هر راهی که شد جوابگوی آنها باشیم، بلکه انسان غریزه گرسنگی را به وسیله میل به غذا در وجود خودش که انسانی سالم و طبیعی است و ضرورت دارد، به وسیله غذت رفع می کند. همچنین به وسیله آب تشنگی خود را رزفع می کند و به وسیله خواب به موقع و مقدار معین می خوابد و غریزه جنسی را هم باید از راه صحیح مورد بررسی قرار داد. شما اگر توجه داشته باشید این غرایز اگر بدون کنترل باشد انسان از هر راهی خودش را بی نیاز می کند )یا به طور روشن تر احتیاج خود را برآورده می کند( مانند گرسنگی که در مرحله و را اشتباه گاهی بدون اجازه صاحب خانه مزرعه چیزی را می خورد یا دزدی می کند. و گاهی در موقع رانندگی بدون توجه به بیش از چندین مسافر می خوابد، و یا غریزه جنسی را به وسیله های ناشناخته ارضاء می کند و اینها چیزی نیست که کتمان می شود.
قیمت : 1000 تومان
نوع فایل : pdf
جدید
پرسش ها و پاسخ های قبل از ازدواج
در زمان آشنایی برای ازدواج چه سؤالاتی باید از هم بپرسیم؟
قیمت : 1500 تومان
نوع فایل : pdf
ویژه
چگونه با کسی محرم شویم؟حجت الاسلام محمد ایوبی
درآيات قران مساله محرم و نامحرم به عنوان يكي از مهمترين اركان يك جامعه سالم معرفي شده است لذا با توجه به اينكه سوالات زيادي در سفرهاي تبليغي در مورد محارم مي شد بر آن شدم تا اين موضوع را براي جامعه اسلامي كه مقيد به احكام اسلامي هستند بررسي نمايم، تا با عمل به واجبات، دين را بيشتر ياري نمائيم
قیمت : 2000 تومان
نوع فایل : pdf
تخفیف : 500 تومان
جدید
چگونه برای نماز صبح بیدار شویم؟حجت الاسلام محمد ایوبی
مقدمه نماز صبح داراى حكمت و فلسفه‌هاى زيادى است و اهميت زيادى در دين اسلام دارد؛ چنان كه «رسول خدا9 فرمود: هر كسى نماز صبح بخواند، آن نماز بين او و آتش دوزخ، ديوارى ايجاد مى‌كند».
قیمت : 2000 تومان
نوع فایل : PDF